Vyhľadávanie nehnuteľností

Druh nehnuteľností

Lokalita nehnuteľností

Hľadáme ambicióznych a flexibilných ľudí, na pozíciu „Realitný maklér/ka“ pre okresy: SA,GA,TT,DS,BA,NZ,KN

Náplň práce:
– aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
– komunikácia a obchodné jednania s klientmi
– realizácia obhliadok nehnuteľností
– cielená ponuka nehnuteľností klientom
– správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností.
Ponúkame:
– zaujímavú prácu v spoločnosti s dobrými skúsenosťami
– odmeňovanie províznym systémom , provízie od 50 %
– možnosť osobného rastu
– zabezpečíme právny servis /maklér rieši len obchod ! /
– flexibilnú pracovnú dobu
– možnosť práce aj z domu
– postupné zaučenie a komplexná podpora pre začínajúcich maklérov
Podmienky prijatia:
– znalosť práce s PC a internetom
– SŠ alebo VŠ vzdelanie
– veľmi dobré komunikatívne schopnosti
– vysoké pracovné nasadenie
– zodpovednosť, flexibilita
– adekvátne vystupovanie
– znalosť svetových jazykov vítaná
– vlastné auto . mobil
– skúsenosti a prax v pozícii výhodou, nie podmienkou

Druh pracovného pomeru:
– práca na živnosť
– príp.dohodou

Termín nástupu:
– ihneď

Informácie pre uchádzača:
Ak spĺňate nami uvedené kritéria a naša ponuka Vás oslovila, žiadame Vás,
aby ste svoje písomné žiadosti spolu so životopisom posielali na adresu:

e-mail: info@realityfloor.sk, anda.realityfloor@gmail.com
mobil:
0915/978 916

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č.: 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Prajem Vám veľa úspechov .