Váš partner vo svete realít

Od výberu ideálneho domova až po finálne podpísanie zmlúv, sme tu, aby sme vám uľahčili každý krok. Profesionálny prístup, hĺbkové znalosti trhu a osobné poradenstvo zaručujú, že váš realitný zážitok bude nielen úspešný, ale aj bezstarostný.

Komplexné realitné služby – Vaša spokojnosť na prvom mieste

Pri každom kroku procesu predaja, kúpy či prenájmu nehnuteľnosti stojíme po vašom boku s celostnými službami a individuálnym prístupom.

Naše služby

01

Homestaging

Vizuálne vylepšenie interiéru a exteriéru, aby sme vytvorili pozitívny a pútavý prvý dojem.

02

Príprava fotografií

Profesionálne, vysoko kvalitné fotografie nehnuteľností zachytia každý dôležitý detail.

03

Videoobhliadka

Videoobhliadky umožňujú záujemcom získať podrobnú predstavu o nehnuteľnosti.

04

Video pomocou dronu

Dronové videá poskytujú unikátnu perspektívu nehnuteľnosti.

05

3D virtuálna prehliadka

Prenesieme kupujúceho priamo do vašej nehnuteľnosti.

06

Správa nehnutelnosti

Správa prenájmu nehnuteľnosti šetrí váš čas a peniaze.

07

Právny servis

Právne riešenia pre všetky aspekty nákupu a predaja nehnuteľnosti.

08

Výkup nehnuteľnosti

Výkupu nehnuteľností pre tých, ktorí preferujú rýchle ukončenie obchodu.

09

Finančné služby

Finančný poradca pomôže pri vybavení hypotekárneho úveru alebo poistenia.

Homestaging

Naša služba homestagingu sa sústreďuje na vizuálne vylepšenie interiéru a exteriéru nehnuteľnosti, aby sme vytvorili pozitívny a pútavý prvý dojem pre potencionálnych kupujúcich. Od poradenstva až po profesionálne fotky, my vytvoríme z priestoru miesto, ktoré chce každý nazývať domovom.

Homestaging je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú rýchly a efektívny spôsob, ako zvýšiť záujem kupujúcich a dosiahnuť lepšiu trhovú cenu.

Výhody:
Zvýšenie atraktivity nehnuteľnosti: Homestaging zlepšuje vzhľad nehnuteľnosti, čím zvyšuje jej atraktivitu pre potenciálnych kupujúcich.
Rýchlejší predaj: Štatistiky často ukazujú, že dobre pripravené nehnuteľnosti sa predávajú rýchlejšie.
Možnosť vyššej ceny: Homestaging môže pomôcť dosiahnuť vyššiu predajnú cenu.
Zvýraznenie kľúčových prvkov: Profesionálny homestaging môže zvýrazniť najlepšie vlastnosti nehnuteľnosti, ako sú veľké okná, výhľady, alebo špeciálne architektonické prvky.
Lepšie fotky na inzerciu: V dnešnej dobe, keď väčšina ľudí hľadá nehnuteľnosti online, sú kvalitné fotky kľúčové. Homestaging zabezpečí, že fotky nehnuteľnosti budú vyzerať čo najlepšie.

blog-12
Rectangle 1349

Videoobhliadka / Dron video

Naše videoobhliadky a dronové zábery poskytujú nevídaný pohľad z rôznych perspektív. Odhalia skryté čaro rôznych častí.
Ukážte viac, predajte rýchlejšie.

Výhody:
Komplexný pohľad: Dronové videá poskytujú unikátnu perspektívu nehnuteľnosti a jej okolia, čo umožňuje záujemcom získať lepší prehľad o polohe a charakteristike nehnuteľnosti.
Profesionálna prezentácia: Videoobhliadky a dronové zábery môžu byť veľmi profesionálne a esteticky príťažlivé, čo zvyšuje atraktivitu nehnuteľnosti pre potenciálnych kupcov.
Podčiarknutie jedinečnosti: Videá môžu zdôrazniť unikátne vlastnosti nehnuteľnosti, ako sú rozľahlé záhrady, nádherné výhľady alebo osobitá architektúra, ktoré by mohli byť cez štandardné fotografie prehliadnuté.
Širší dosah: Videá sa dajú ľahko zdieľať na sociálnych sieťach a iných online platformách, čím zasiahnu širšie publikum.
Ušetrenie času a energie: Videoobhliadky umožňujú záujemcom získať podrobnú predstavu o nehnuteľnosti bez potreby cestovať na miesto, čo šetrí čas a energiu.

3D Virtuálna prehliadka

Naša 3D virtuálna prehliadka vás prenesie priamo do priestorov, ktoré si môžete vychutnať z pohodlia Vášho domova na svojom počítači, telefóne alebo tablete.
Vďaka virtuálnej prehliadke nemusíte nikam chodiť a nehnuteľnosť si môžete obhliadnuť z pohodlia vášho domova. Virtuálne prehliadky sú dostupné 24 hodín denne nepretržite a na všetkých zariadeniach. S našimi 3D virtuálnymi prehliadkami šetríte váš cenný čas a minimalizujete náklady.

Výhody:
Lepšia vizualizácia priestoru: 3D virtuálna prehliadka umožňuje záujemcom o nehnuteľnosť lepšie si predstaviť rozloženie a veľkosť priestorov.
Pohodlie a dostupnosť: Záujemcovia môžu navštíviť nehnuteľnosť virtuálne kedykoľvek a z akéhokoľvek miesta, čo šetrí čas a eliminuje potrebu cestovať na miesto osobne.
Interaktivita: Užívatelia môžu preskúmať nehnuteľnosť vo vlastnom tempe, zastaviť sa a podrobne si prezrieť oblasti, ktoré ich zaujímajú.
Atraktivita pre inzeráty: Nehnuteľnosti s 3D prehliadkami často pôsobia atraktívnejšie v online inzerátoch, čím pritiahnu väčší počet potenciálnych kupujúcich.
Efektívnejšia filtrácia záujemcov: Ľudia, ktorí si vopred prezrú nehnuteľnosť virtuálne, sú často vážnejšími záujemcami, čo môže ušetriť čas pri organizovaní osobných obhliadok.

blog-08
blog-09

Správa nehnutelnosti

Property Management – Správa prenájmu nehnuteľnosti šetrí váš čas a peniaze.

 1. Príprava na prenájom
  Zameriavame sa na to, aby vaša nehnuteľnosť urobila dokonalý prvý dojem, čo je kľúčové pri prilákaní záujemcov. Od štýlového usporiadania až po detailné úpravy, my vytvoríme priestor, ktorý okamžite zaujme. Vďaka tomu bude vaša nehnuteľnosť nielen rýchlejšie prenajatá, ale aj za najlepšiu cenu.
 2. Vyhľadanie nájomcu
  Zabezpečíme obhliadky nehnuteľnosti, zatiaľ čo vy ušetríte svoj čas. Nájdeme seriózneho záujemcu o prenájom, ktorého si vopred preveríme.
 3. Preberáme zodpovednosť
  Vaša nehnuteľnosť bude v bezpečných rukách a vy budete informovaní o každom dôležitom kroku. Postaráme sa o všetky dokumenty a uschováme kľúče. Dohodneme pravidelné kontroly a zabezpečíme dôkladné inšpekcie stavu nehnuteľnosti.
 4. Právny servis
  Prostredníctvom advokátskej kancelárie dáme pripraviť nájomnú zmluvu tak, aby bola precízna a v súlade s najnovšími právnymi predpismi. Všetky zmluvné dokumentácie starostlivo odložíme. Prichystáme preberacie protokoly pri začatí/skončení nájmu. Ak chcete, môžete nás splnomocniť na vykonanie všetkých potrebných úkonov, čím vám ušetríme čas.

Finančné služby

Vieme vám zabezpečiť finančného poradcu, ktorý vám môže pomôcť pri vybavení hypotekárneho úveru alebo poistenia kupovanej nehnuteľnosti. Úloha nášho finančného poradcu spočíva v zabezpečení všetkých úkonov, ktoré súvisia s kúpou alebo predajom nehnuteľnosti, aby ste nemali žiadne starosti.

Výhody:
1. Úverové a hypotekárne poradenstvo: Finanční poradcovia vám pomôžu nájsť najvýhodnejšie úverové možnosti. Vedia vyhodnotiť rôzne hypotekárne produkty a navrhnúť ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašej finančnej situácii.
2. Investičné plánovanie: Pri investovaní do nehnuteľností je dôležité mať dobre premyslený finančný plán.
3. Daňové poradenstvo: Kúpa nehnuteľnosti môže mať významné daňové dôsledky. Profesionálne daňové poradenstvo vám pomôže pochopiť tieto aspekty a využiť prípadné daňové úľavy alebo výhody.
4. Poisťovacie služby: Finančné služby často zahŕňajú aj radu týkajúcu sa poistenia nehnuteľností. Poistenie vás chráni pred rôznymi rizikami, ako sú poškodenie majetku, právne spory alebo prírodné katastrofy.

blog-05
blog-12

Fotografie

Fotografie sú kľúčom k prvému dojmu. Naše profesionálne, vysoko kvalitné fotografie nehnuteľností zachytia každý dôležitý detail a zaujmu kupujúceho. S nami vaša nehnuteľnosť nebude len videná, ale zapamätaná. Vytvorte tú správnu predstavu – začnite s nami.

Výkup nehnuteľností

Naša služba výkupu nehnuteľností je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú rýchle ukončenie obchodu bez zložitosti a čakania, ktoré obvykle sprevádza tradičný predaj.
Na základe dohody s klientom vybavíme kúpu so všetkými právnymi servismi a úhradou. Náklady na vyhotovenie všetkých zmlúv, poplatky u notára a zároveň poplatky za kolky na katastri platí naša realitná kancelária.

Právny servis

Poskytujeme kompletné právne riešenia pre všetky aspekty nákupu a predaja nehnuteľnosti bez akýchkoľvek starostí s istotou povolenia vkladu vlastníckeho práva. Naša realitná kancelária spolupracuje s advokátmi, ktorí sú zameraní na realitné právo. Vďaka tomu vieme našim klientom poskytnúť 100 % právnu ochranu pri riešení realitného obchodu.

bg-location-home-2-3
Ohio
bg-location-home-2
Sydney
bg-location-home-2-2
Kanas
bg-location-home-2-4
Nevada
bg-location-home-2-5
Berlin
Prehrať video

Potrebujete predať nehnuteľnosť?

Videonávod, krátke video za email
Odber noviniek

Vašu nehnuteľnosť predáme úspešne

Naše služby sú navrhnuté tak, aby uľahčili celý proces predaja a zabezpečili, že vaša nehnuteľnosť nájde svojho nového majiteľa efektívne a bez zbytočných komplikácií. S nami je predaj nehnuteľnosti nielen úspešný, ale aj pohodlný.

01

Ohodnotenie nehnuteľnosti

Začneme objektívnym a presným ohodnotením vašej nehnuteľnosti, aby ste poznali jej skutočnú trhovú hodnotu.

02

Príprava na predaj

Tipy a stratégie na to, ako najlepšie pripraviť vašu nehnuteľnosť na predaj, vrátane možných úprav a vylepšení.

03

Marketing a uvedenie na trh

Cielen8 marketingov8 kampaň, ktorá zahŕňa všetko od profesionálnych fotografií a videí až po online reklamu a prezentáciu nehnuteľnosti.

04

Právna ochrana

Zabezpečíme, aby všetky aspekty predaja boli právne korektné. S nami prebehne realitný obchod bez akýchkoľvek problémov.

05

Úrady vybavíme my

Zbavíme vás starostí s vybavovaním na úradoch. Zaistíme, aby všetka potrebná administratíva bola spracovaná efektívne.

Naši makléri

Sme riadny člen Realitnej únie. Tým vám poskytujeme kvalitné, profesionálne služby a prvotriedny servis. Pri našej práci sa riadime realitným kódexom čestnosť, odbornosť a spolupráca medzi členmi.

For Those Who Know

Energy efficiency simply means using less energy to perform the same task – that is, eliminating energy waste.
01
image-slide-style2-4
02
image-slide-style2-3
03
image-slide-style2-2
04
image-slide-style2-1

Najnovšie články

No data were found matching your selection, you need to create Post or select Category of Widget.

Odber noviniek

Get in Touch